Event security

Při vytváření každé nabídky s ohledem na přání klienta vždy zohledňujeme jeho konkrétní představu a potřebu event security a dalších bezpečnostních složek. Celý tým event security je vždy oděn ve stejnokroji určeném dle typu zajišťované akce (od firemních triček, mikin, až po společenský oblek) a je ve stálém rádiovém spojení s teamleaderem dohlížejícím na průběh celé akce, ale také se službou rescue a požárním dozorem pro případ řešení mimořádných událostí. Díky tomu jsme schopni vám poskytnout maximální možnou bezpečnost celé akce.

Klidný a bezproblémový průběh akcí

   POŽÁRNÍ DOZOR

Právní předpisy stanovují zvláštní podmínky pro zabezpečení požární ochrany na kulturních, společenských, sportovních a dalších obdobných akcí, kterých se zúčastňuje větší počet osob. V zásadě jde o akce konané v prostorách určených dle stavební dokumentace pro 250 a více osob, venkovní prostory 500 a více osob, kde se nařizuje organizátorům mít na své akci požární hlídku (dozor). Ve spolupráci se Záchranáři Brno zajišťujeme profesionální požární dozor osobami s praxí v požární ochraně na různých typech akcí (kulturní, společenské, sportovní a další).

   Zdravotní dozor

Přestože český právní řád po pořadateli výslovně nevyžaduje na akcích veřejného či hromadného charakteru zajistit zdravotní dozor, je takové opatření nanejvýš účelné. Ve spolupráci se Záchranáři Brno zajišťujeme profesionální zdravotnický dozor na různých typech pořádaných akcí (kulturní, společenské, sportovní a další). Naši zdravotníci kromě bohatých zkušeností, disponují nezbytným profesionálním vybavením potřebným pro poskytnutí urgentní zdravotní péče. Na větších událostech (koncerty, festivaly, závody) vám rádi zajistíme plně vybavenou sanitku se zdravotním záchranářem, popřípadě s lékařem.

   Ostraha objektů

Na vaše přání jsme připraveni zajistit také fyzickou ostrahu vašeho objektu. Ani v tomto případě neponecháváme nic náhodě a dáváme si záležet na každičkém detailu. Využíváme při tom nejnovějších moderních technologií, abychom byli schopni minimalizovat újmu na zdraví, škody na majetku. Veškerá bezpečnostní opatření přizpůsobíme vašim požadavkům tak, abychom zajistili co nejvyšší úroveň zabezpečení a zároveň vás co nejméně omezovali. Každý objekt si žádá jiné bezpečnostní nároky, proto pokud se rozhodnete využít naše bezpečnostní služby, ze všeho nejdříve vypracujeme na základě našich dlouholetých zkušeností to nejvhodnější řešení, po jehož odsouhlasení můžeme okamžitě začít s plněním veškerých domluvených požadavků. Dohled nad objektem mohou naši uniformovaní pracovníci provádět nonstop, v určenou dobu, formou nepravidelných pochůzek nebo kontrol mobilní hlídky (na vaše přání lze tuto bezpečnostní službu provádět i v civilním oblečení).

   Letecká přeprava

Pokud se potřebujete velmi rychle a spolehlivě dostat na určené místo a nemůžete si dovolit ani minutu zpoždění, nabízíme vám přepravu leteckou formou. Je-li pro vás důležitá bezpečnost, rychlost, časová nezávislost, flexibilita, soukromí a pohodlí? Pak je právě pro vás naše letecká přeprava ideální volbou! Ve spolupráci se společností Jet Limousine, která disponuje komfortními vrtulníky i letadly jsme schopni vyhovět požadavkům i těch nejnáročnějších klientů. Zkušený personál a profesionální přístup zajistí, že vaší jedinou starostí bude se pohodlně usadit a vychutnat
si let.

   Ochrana osob

Zajistíme vám spolehlivou, diskrétní a především vysoce profesionální ochranu osob i majetku. Dokážeme se maximálně přizpůsobit vašim požadavkům, které se stanou naší prioritou. Po úvodní konzultaci a případné prohlídce objektu, vám náš odborný tým vypracuje nabídku. Po jejím odsouhlasení okamžitě začne s realizací. Zajistíme vám bodyguarding, jednorázovou či dlouhodobou ochranu osob, včetně celých rodin, ochranu majetku, včetně ostrahy objektu, záleží už jenom na vás, zdali bude metoda ochrany okázalá, či skrytá. Jsme schopni se jakkoliv přizpůsobit danému přání a každé situaci.

   Luxusní vozy

Hledáte profesionální dopravu? I s tím vám rádi pomůžeme! Disponujeme totiž několika luxusními vozy (Audi A6 a Audi A8L, Mercedes – Benz tř.E, tř. V), které jsou plně uzpůsobeny potřebám i těch nejnáročnějších klientů. Díky tomu si troufáme tvrdit, že splníme i ta nejvyšší očekávání. Naši řidiči sledují aktuální dopravní situaci, navíc jsou v neustálém spojení s dispečinkem, takže v případě nutnosti mohou operativně zvolit alternativní trasu. S námi budete mít jistotu, že na místo určení dorazíte v pořádku a včas. Na vaše přání jsme schopni zajistit dopravu v rámci letišť celé Evropy, případně plně vybavený transporter vhodný až pro 8 osob. Mimo přepravy jej můžete využít k zajištění svateb, vládních delegací a jiných akcí.

   Nášlapné bariéry

Mobilní nášlapné bariéry slouží na akcích především k usměrňování tlačícího se davu, vytvoření bezpečných koridorů v prostoru před pódiem a vymezení prostoru a všude kde je třeba. Naše nášlapné bariéry jsou typické svojí vysokou funkčností. Jejich modulární konstrukce umožňuje sestavit dle konkrétních potřeb prakticky jakoukoliv variantu požadovaného půdorysu. Pro ukotvení, nebo přizpůsobení k jakémukoliv povrchu případně navazujícímu stavebnímu prvku lze dodat speciální doplňkové příslušenství (např. nášlapné bariéry s průchodkou pro kabelové můstky).

 Stage hands neboli bedňáci

Na každé akci jsou potřeba „ruce“ tzv. „stage hands“ neboli bedňáci. Mnoho organizátorů pro tyto účely využívá ochoty svých známých a kamarádů, kteří sice s přípravou samotné akce rádi pomohou, ale po jejím skončení jakoby se po nich slehla zem. Pokud chcete mít jistotu, že nakonec na všechno nezůstanete sami, obraťte se na nás! Rádi vám tyto „ruce“ dodáme prostřednictvím našich zkušených „bedňáků“, kteří vám zajistí potřebnou pomoc nejenom před akcí (stavba stage, mobilního oplocení, nášlapných bariér apod.), ale i v jejím průběhu (pomoc kapelám s vyložením a naložením nástrojů a techniky), a především po jejím skončení. Práce bedňáků končí až s odjezdem posledního kamionu s technikou. Náš fyzicky zdatný personál moc dobře ví, že musí s veškerým vybavením manipulovat opatrně. Pro všechny případy však máme sjednané pojištění odpovědnosti za škodu vůči třetím osobám.

   Mobilní oplocení

Většina venkovních eventů se neobejde bez mobilního oplocení, které slouží k rychlému a snadnému ohraničení kulturních, sportovních či jiných akcí. Právě pro tyto účely disponujeme několika stovkami metrů různých velikostí i variant mobilního oplocení s výškou 1,2 m a 2 m (mobilní ploty, brány a samostojné zábrany). V případě, že si mobilní oplocení objednáte právě u nás, stačí nám pouze plánek s rozmístěním plotů a o vše ostatní se již postaráme. Neváhejte nás kontaktovat!